Nasz zespół

Joanna Widlarz

Joanna Widlarz"Moją pasją jest stomatologia estetyczna, w kierunku której doskonalę swoje umiejętności – jako kobieta jestem zdania, iż każda, nawet drobna poprawa kształtu, czy koloru zębów potrafi zmienić nastawienie do siebie samego, poprawić samopoczucie i dodać pewności siebie" 

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, który ukończyłam w 2011 roku. Kwestią kluczową jest dla mnie świeże spojrzenie na stomatologię – energia w działaniu oraz chęć ciągłego doskonalenia, zarówno umiejętności praktycznych jak i wiedzy teoretycznej.

W swojej codziennej pracy staram się pomagać Pacjentom przezwyciężyć głęboko zakorzeniony strach przed stomatologiem. Jestem osobą otwartą – potrafię słuchać i zawsze staram się zrozumieć Pacjenta oraz jego oczekiwania. Dążę to tego, aby wspólnymi siłami osiągnąć cel, jakim jest piękny i zdrowy uśmiech.

W kontaktach z Pacjentem stawiam na otwartość – w pracy na dokładność i precyzję. Żaden stomatologiczny szczegół nie umknie mojej uwadze. Cenię indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także możliwość wykorzystania nowoczesnej technologii w rozwiązywaniu problemów, z którymi borykają się moi podopieczni. Wyznaję zasadę, zgodnie z którą najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie Pacjenta.

Moją pasją jest stomatologia estetyczna, w kierunku której doskonalę swoje umiejętności – dzięki licznym szkoleniom, poszerzam moje stomatologiczne horyzonty poznając rozwiązania, które pozwalają mi realizować indywidualne leczenie, dopasowane do potrzeb, szczególnych warunków i możliwości finansowych Pacjenta. Jako kobieta jestem zdania, iż nawet drobna poprawa kształtu, czy koloru zębów potrafi zmienić nastawienie do siebie samego, poprawić samopoczucie i dodać pewności siebie. W stomatologii estetycznej odnajduję satysfakcję zawodową, którą daje mi świadomości, iż uśmiech moich Pacjentów jeszcze nigdy nie był tak piękny.

Godziny przyjęć lekarza: 

  • Urlop macierzyński