Nasz zespół

Monika Szumlas

Monika Szumlas"Edukacja naszych Pacjentów oraz obalanie stereotypu stomatologii postrzeganej przez pryzmat bólu oraz strachu to dla mnie największe wyzwanie i zarazem motywacja"

Moją pasją jest profilaktyka – zdaję sobie sprawę, jak ważną dziedziną stomatologii jest dbałość o higienę jamy ustnej. Podczas studiów zdobyłam wiedzę, którą chętnie dzielę się z naszymi Pacjentami dbając o to, aby cieszyli się pięknym i zdrowym uśmiechem przy użyciu jak najmniej inwazyjnych środków. Edukacja naszych Pacjentów oraz obalanie stereotypu stomatologii postrzeganej przez pryzmat bólu oraz strachu to dla mnie największe wyzwanie i zarazem motywacja. W pracy w gabinecie zabiegowym stawiam na skrupulatność – to ona pozwala mi perfekcyjnie wykonać każde zadanie. Jestem świadoma, iż funkcjonuję jako „prawa ręka” lekarza – dlatego nieustannie dążę do perfekcji, ucząc się tajników zawodu od najlepszych.

Swoją rolę w zespole Dental-Care określiłabym jako indywidualnego doradcy – osoby, która jest odpowiedzialna za pierwszy kontakt z Pacjentem, dba o jego dobre samopoczucie, pomaga w organizacji leczenia oraz doradza w zakresie higienizacji.