Program profilaktyczny

Kochani,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu naboru do piątej edycji bezpłatnego, autorskiego programu edukacyjnego zatytułowanego „Pierwszy krok na drodze do zdrowego uśmiechu”! Inicjatywę opracowali nasi specjaliści z zakresu pedodoncji z myślą o wszystkich dzieciach w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Jej celem jest promocja prawidłowej higieny jamy ustnej, codziennej profilaktyki oraz oswajanie dzieci z instytucją stomatologa.

Pierwsze lata życia dziecka są niezwykle istotne –  również z pryzmatu stomatologii. To właśnie wtedy kształtują się nawyki higieniczne, które dziecko powiela w przyszłości. Im wcześniej nauczymy je właściwej higieny jamy ustnej, tym większa szansa, że zaowocuje ona zdrowym i pięknym uśmiechem na całe życie! Z pryzmatu małego pacjenta, pierwsza wizyta u dentysty stanowi nie lada wyzwanie – dlatego zajęcia, które realizujemy, odbywają się w przyjaznej atmosferze, w kolorowych gabinetach, w asyście doskonale przeszkolonego i otwartego personelu. Od samego progu przełamujemy stereotypowy wizerunek surowego dentysty – dzieci odwiedzając naszą klinikę, przyzwyczajają się do jej otoczenia, poznają urządzenia wykorzystywane w trakcie leczenia oraz bawiąc się uczą jak dbać o zęby.

Jeżeli chcesz, aby przedszkole bądź szkoła Twojego malucha wzięła udział w naszym programie – zgłoś się do nas! Wystosujemy specjalne zaproszenie, które pozwoli na organizację spotkania w Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care w Bielsku-Białej!

Kontakt:

Kasia Poniedziałek
512 045 673
k.poniedzialek@dental-care.pl

Zapraszamy!