Nasz zespół

Agnieszka Nieścieronek

Agnieszka Nieścieronek "Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sercem w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów." 

W 2006 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskując tytuł lekarza dentysty. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sercem w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.

Moją największą pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odbudowy uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Zastosowanie implantów daje mi szansę na pełną rehabilitację jamy ustnej pacjenta, pozwala przywrócić funkcjonalność utraconych zębów, daje komfort i przywraca radość życia.

Fascynują mnie nowoczesne technologie radiologiczne 3D, które sprawiają, że zawsze wyprzedzamy chorobę o krok – precyzyjna diagnoza oraz planowanie zabiegów chirurgicznych pozwala nam przewidzieć ich przebieg. Doceniam pracę w powiększeniu, którą wykorzystuję w mikrochirurgii tkanek miękkich jamy ustnej. Staram się łączyć profesjonalność chirurga z usposobieniem kobiety, aby zabiegi przeprowadzone były w jak najbardziej atraumatyczny sposób, a chirurgia stała się bardziej przyjazną dziedziną stomatologii. Największą satysfakcją daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłam komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Godziny przyjęć lekarza: 

Klinika Żywiec

  • Poniedziałek 08:30 - 14:00

Klinika Bielsko-Biała

  • Wtorek 08:15 - 16:00
  • Czwartek 08:15 - 16:00
  • Piątek 08:15 - 14:00