Nasz zespół

Aleksandra Copija

Aleksandra Copija"Lecząc moich pacjentów poprawiam ich wygląd, rehabilituję stan jamy ustnej, ale celem nadrzędnym jest zawsze dodanie pewności siebie i poprawa samooceny." 

W 2008 roku ukończyłam studia na wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Do swojej pracy podchodzę z ogromnym zaangażowaniem dokładając wszelkich starań, aby zapewnić Pacjentom w pełni profesjonalną opiekę.

W stomatologii najbardziej fascynuje mnie leczenie endodontyczne oraz możliwości, które ze sobą niesie. Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu –  świat, który nas otacza nieustannie dąży do perfekcji. Endodoncja to nie tylko możliwość uratowania zęba skazanego na ekstrakcję, ale również zachowanie pięknego, pełnego uśmiechu - a co za tym idzie, również pewności siebie. Lecząc moich pacjentów poprawiam ich wygląd, rehabilituję stan jamy ustnej, ale celem nadrzędnym jest zawsze dodanie pewności siebie i poprawa samooceny.

Zgłębiam wiedzę dotyczącą różnych możliwości odtwarzania utraconych tkanek przy pomocy najnowocześniejszych materiałów rekonstrukcyjnych i technologii, aby przywracać prawidłowe funkcjonowanie jamy ustnej pacjentów. Jednym z najprzyjemniejszych aspektów mojej pracy jest efekt końcowy uzupełnień protetycznych, które wykonuję. Naturalny i piękny uśmiech oraz zadowolenie pacjentów motywują mnie do ciągłego doskonalenia umiejętności.

Godziny przyjęć lekarza: 

Klinika Żywiec

  • Wtorek 14:00 - 20:00
  • Czwartek 09:00 - 20:00