Nasz zespół

Anna Jędrysek- Cielas

Anna Jędrysek-Cielas"Obok profesjonalizmu w pracy, ważna jest dla mnie relacja z pacjentem –  swoją otwartością staram się opanować najgłębiej zakorzeniony strach przed dentystą." 

W 2014 roku, ukończyłam Wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obok profesjonalizmu, w pracy ważna jest dla mnie relacja z pacjentem –  swoją otwartością staram się opanować najgłębiej zakorzeniony strach przed dentystą. Pomaga mi w tym empatia, wrażliwość na drugiego człowieka oraz zwyczajna ludzka życzliwość, dzięki której staram się przełamać lody i tworzyć relacje oparte na zaufaniu.

Trafiając do naszych gabinetów, masz gwarancję, że zostaniesz uważnie wysłuchany, a Twoje leczenie zostanie zrealizowane  z najwyższą starannością  i profsjonalizmem. Cenię świadome uczestnictwo Pacjenta w procesie leczenia – wychodzę z założenia, że boimy się tego, co nieznane, dlatego zawsze szczegółowo wyjaśniam, na czym polegać będzie realizowany zabieg.
Stawiam na rozwój i ciągłe doskonalenie – tylko takie podejście pozwala mi oferować usługi na najwyższym poziomie, zgodne z najnowszymi światowymi wytycznymi.

Hołduję profilaktyce – staram się uświadamiać i edukować swoich pacjentów, gdyż wiem, że dbałość o higienę pozwala uchronić przed wieloma, nieprzyjemnymi problemami w przyszłości. Świadomość wpływu na własne zdrowie motywuje moich pacjentów do jeszcze większej dbałości o piękny uśmiech. Propaguję zdrowy nawyk kontroli dentystycznych – wczesne uchwycenie problemu minimalizuje czas, zakres i koszty leczenia, zmniejsza ryzyko dyskomfortu i bólu – a co za tym idzie – sprawia, że strach przed wizytą u stomatologa praktycznie znika.

Godziny przyjęć lekarza: 

Klinika Żywiec

  • Piątek 14:00 - 20:00