Nasz zespół

Bartłomiej Pawlus

"Ortodoncja realizowana z chirurgiczną precyzją – to moja zawodowa dewiza. Zdaję sobie sprawę z tego, jak olbrzymie znaczenie w dzisiejszych czasach odgrywa estetyka, dlatego dbam o każdy szczegół leczenia projektując zdrowy i piękny uśmiech moich Pacjentów."

Przygodę ze stomatologią rozpocząłem w 1994 roku na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, gdzie uzyskałem tytuł lekarza dentysty. Obecnie zajmuję się wyłącznie leczeniem ortodontycznym, które traktuję jak swoją życiową pasję. Żródłem największej satysfakcji oraz motywacją do dalszego działania jest dla mi przekonanie, że pomagam setkom Pacjentów uzyskać zdrowy i piękny uśmiech, a co za tym idzie, nieskrępowaną radość oraz pewność siebie.

W Dental-Care każdy ząb jest na wagę złota, dlatego tak dużą wagę przykładam do leczenia bezekstrakcyjnego, czyli pozbawionego usuwania zębów. Pomaga mi w tym profesjonalne zaplecze technologiczne naszych gabinetów, m.in. analiza zdjęć rentgenowskich, pantomogramicznych oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwala na wczesne wykrycie wad zgryzu. 

W swojej pracy kieruję się zasadą, że komunikacja z Pacjentem to klucz do sukcesu - dlatego przed rozpoczęciem leczenia, przeprowadzam wnikliwy wywiad z pacjentem, badając jego indywidualne oczekiwania oraz możliwości. Dokładam wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się w gabinecie swobodnie i bezpiecznie.

Godziny przyjęć lekarza:  

Klinika Żywiec

  • Pierwszy poniedziałek miesiąca 14:00 - 20:00