Nasz zespół

Elżbieta A.

Elżbieta Aleksandrowicz"Stanowisko asystentki w Dental-Care to dla mnie połączenie pracy z pasją – wraz z lekarzami tworzymy zgrany zespół, który komunikuje się praktycznie bez słów."

W zespole Dental-Care odpowiadam za nadzór nad procesem leczenia oraz asystę podczas realizowanych zabiegów związanych ze wszystkimi dziedzinami stomatologii. W gabinecie wcielam się w rolę indywidulanego doradcy pacjenta, który udziela informacji medycznych oraz porad, ale przede wszystkim wspiera pacjenta w trakcie leczenia.

Świetna komunikacja i doświadczenie zespołu to kwestie, które zaimponowały mi od momentu, w którym po raz pierwszy przekroczyłam próg Dental-Care. Stanowisko asystentki to dla mnie połączenie pracy z pasją – wraz z lekarzami tworzymy zgrany zespół, który komunikuje się praktycznie bez słów. Wieloletnie doświadczenie i wspólna praca pozwalają nam na sprawne i szybkie realizowanie kompleksowego leczenie naszych Pacjentów.

Personel jest bardzo ważny, ale oczywiście najważniejsi są Pacjenci. W Dental-Care leczymy, ale przede wszystkim spełniamy marzenia naszych pacjentów gwarantując bezbolesne, kompleksowe i bezstresowe leczenie. Jako asystentka stomatologiczna z chęcią poszerzam wiedzę z zakresu medycyny, doskonaląc jednocześnie takie cechy jak punktualność, staranność oraz perfekcja.