Nasz zespół

Izabela Kowol

„Jak mawiał Einstein, Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to robi". Silna wola i determinacja pozwalają mi na przeprowadzanie leczenia tzw. "trudnych przypadków". W pracy zawodowej stawiam na dokładność i dbałość o szczegóły.

W 2005 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, uzyskując tytuł lekarza dentysty. Kilka lat później postanowiłam podjąć kolejne, edukacyjne wyzwania – w 2011 roku zrealizowałam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, dwuletnie szkolenie zakończone egzaminem i urzędowym potwierdzeniem „umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej", jak również Curriculum Implantology (Bonn). Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie wpływu ognisk zapalnych w jamie ustnej na poziom stężeń markerów zapalnych w organizmie otrzymałam w roku 2012. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Polsce, jak i w Niemczech oraz Anglii. Jestem autorem kilku publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych.

Mój zawód jest moją pasją, zajmuję się kompleksowym leczeniem pacjentów, szczególnie z zakresu estetyki, chirurgii połączonej z implantologią i protetyką, czy leczeniem endodontycznym z zastosowaniem mikroskopu.

Klinika Bielsko

  • Poniedziałek 08:30 - 20:00
  • Wtorek 14:00 - 20:00
  • Środa 14:00 - 20:00
  • Czwartek 08:00 - 14:00
  • Piątek 14:00 - 20:00