Nasz zespół

Małgorzata Sanecka

,,Moim celem jest realizacja marzeń Pacjentów o prostych zębach i pięknym uśmiechu. W swojej pracy stosuję zaanwansowane i najlepsze na rynku aparaty ortodontyczne oraz innowacyjny system przezroczystych nakładek Invisalign"

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2006 roku. Odbyłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji, zakończone Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym, uzyskując tym samym tytuł specjalisty ortodoncji.

Doskonalę minimalnie inwazyjną technikę leczenia ortodontycznego pacjentów w każdym wieku dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Wybieram najskuteczniejsze i najbardziej nowoczesne metody leczenia, uwzględniające jednocześnie wygląd i komfort pacjenta. Często stosuję również piezochirurgiczne wspomaganie leczenia ortodontycznego, które skraca czas leczenia, stabilizuje nową pozycję zębów oraz zmniejsza ryzyko powikłań.

Jestem również autorką publikacji z dziedziny ortodoncji w czasopismach naukowych oraz wystąpień na konferencjach naukowych. Stale poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w kursach szkoleniowych, konferencjach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych wykładowców polskich i zagranicznych.

 Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiej Akademii Alignerowej oraz Certyfikowanym Lekarzem Invisalign.

Klinika Żywiec

  • Poniedziałek 08:30 - 15:30