Nasz zespół

Edyta Janota

Edyta Janota„Troskliwa opieka, ciepły uśmiech i profesjonalizm – to zasady, jakimi kieruje się w mojej codziennej pracy. Dbam o każdą minutę, jaką Pacjent spędza w naszym gabinecie – służę radą, pomocną dłonią i nade wszystko, staram się zarażać uśmiechem.”

Troskliwa opieka, ciepły uśmiech i profesjonalizm – to zasady, jakimi kieruje się w mojej codziennej pracy. Dbam o każdą minutę, jaką Pacjent spędza w naszym gabinecie – służę radą, pomocną dłonią i nade wszystko, staram się zarażać uśmiechem. Wiem, jak olbrzymią rolę w procesie leczenia odgrywa nastawienie Pacjenta – szczególnie w przypadku najmłodszych podopiecznych. Wizyta u stomatologa widziana oczami dziecko to często stres i strach – dlatego moją osobistą misją jest walka ze stereotypem „surowego dentysty” ;) Zabawa z dzieckiem, tłumaczenie zabiegu krok po kroku oraz zwykły uśmiech to elementy, które pomagają maluchom oswoić się z instytucją stomatologii.

Aby móc jeszcze lepiej pomagać naszym lekarzom oraz pacjentom, nieustannie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.