Strefa pacjenta

Kredytowanie leczenia

Szanowny Pacjencie, informujemy, że ze wszystkich usług świadczonych w gabinetach Dental-Care możesz korzystać bez angażowania własnych środków, regulując należność w systemie dogodnych rat!

Wystarczą dwa proste kroki, aby uzyskać finansowanie, które stanie się gwarancją Twojego zdrowego i pięknego uśmiechu! System MediRaty pozwoli Ci zrealizować kompleksowe leczenie bez zbędnego obciążania budżetu domowego oraz czekania w kolejce.

1. Ustal ze swoim lekarzem harmonogram leczenia oraz jego koszty

2. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat bądź uzupełnienie formularza on-line!

Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie: https://online.ratalnie.com/index.php?klinikain=1795

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub uzupełnienie elektronicznego formularza
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej, która trwa ok. 15 min. oraz podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie
  • Długi okres spłaty: nawet do 5 lat (60 miesięcy)!

 MediRaty – dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!

  1. System ratalny Santander Consumer Bank

Piękny uśmiech dostępny dla każdego!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, wprowadziliśmy atrakcyjną formę finansowania leczenia stomatologicznego w systemie ratalnym. Dzięki współpracy z bankiem Santander Consumer Bank, procedury udzielenia kredytu zostały skrócone do minimum i wszelkie formalności możecie Państwo zrealizować „od ręki” w naszej placówce.

Wystarczą trzy kroki:

  • Umów się na bezpłatną konsultację z wybranym przez Ciebie specjalistą Dental-Care. Podczas wizyty, precyzyjnie zaplanujemy Twoje leczenie – otrzymasz kompleksowy harmonogram wraz z kosztorysem
  • Stworzony wspólnie z lekarzem plan leczenia wraz z kosztorysem przedstaw na naszej recepcji, gdzie doradca dokona kalkulacji kredytu
  • Z pomocą naszego dorady złóż elektroniczny wniosek o kredyt – odpowiedz zwrotną z banku otrzymasz w przeciągu maksymalnie 15 minut!