Nasz zespół

Marta Urban

Marta Urban„Perfekcjonizm i staranność, a także indywidualne podejście do każdego Pacjenta – to dla mnie najważniejsze aspekty pracy stomatologa.”

Perfekcjonizm i staranność, a także indywidualne podejście do każdego Pacjenta – to dla mnie najważniejsze aspekty pracy stomatologa.

W 2010 roku ukończyłam studia na wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od tego czasu jestem aktywnym uczestnikiem licznych szkoleń, które nieustannie pomagają mi poszerzać posiadaną wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii. Fascynują mnie nowości, które chętnie wprowadzam w standardy swojej pracy. „Świat idzie do przodu”, wraz z nim nauka. Wychodzę z założenia, ze w szczególności my - lekarze, powinniśmy za nią podążać.

Bardzo istotne jest dla mnie kompleksowe podejście do Pacjenta – szerokie spojrzenie na jego problemy oraz skrupulatna analiza oczekiwań. Jako osoba otwarta, z łatwością wchodzę w szczerą relację z moimi podopiecznymi, co pozwala mi na prowadzenie ustalonego planu leczenia w przyjaznej atmosferze. Lubię pracować w zespole – z natury jestem rozmowna, co okazuje się bardzo pomoce w walce ze stereotypem wizyty u stomatologa postrzeganej przez pryzmat stresu, czy bólu.

Szczególnie interesuje mnie stomatologia estetyczna. Z ogromną radością tworzę prace, które w widoczny sposób poprawiają wygląd pacjenta. Jako plastyk z zamiłowania, z dużą dokładnością dopracowuję każdy szczegół realizowanych prac. Jako perfekcjonistka, oczekuję tylko najlepszych rezultatów. Interesuje mnie również endodoncja i protetyka. Chętnie pracuję z dziećmi – jako mama dwojga dzieci, potrafię stworzyć przyjazną atmosferę, która sprawa, że mali pacjenci czują się bezpiecznie. Stomatologia do dla mnie nie tylko praca –  nawiązywanie relacji z pacjentem to czysta przyjemność. 

Godziny przyjęć lekarza: 

Klinika Żywiec

  • Poniedziałek 8:30 - 14:00
  • Środa 8:30:00- 14:00

Klinika Bielsko

  • 8:30- 14:00
  • 8:30-14:00